?

Darkside blues

Тихий блюз темної сторони

Social capital

  • less than 10
Name:
Блюз
Location:
External Services:
  • quiet_blues@livejournal.com
Колись завела цей журнал, щоб писати про те, що хвилює, але не можу нікому сказати - така вже у мене натура про свої проблеми не говорити рідним і близьким. Краще за все не говорити про них взагалі але іноді так хочеться. З цієї затії, правда, все-одно нічого не вийшло, бо натура переважила, часу на глобальні записи про вічне хронічно не вистачало, а простого триндьожу ніпрощо мені і на роботі вистачало але ЖЖшка залишилася.

Зараз ситуація в житті дещо змінилась хоча б тому, що наразі я сиджу вдома і займаюся вихованням малюка. А значить у мене немає часу майже ні на що, різко звузилося коло спілкування, зате є час на подумати про що завгодно під час виконання рутинних домашніх справ. Ну а раз є думки, то ясно, що кортить ними поділитися прямо тут і зараз, а не чекати повернення чоловіка з роботи. Бо до того вже все 100500 разів передумається та і навряд йому стомленому після чергового робочого дня сильно захочеться перейматися проблемами глобального потепління, всілякими талантами з тупих шоу чи пінгвінами, які такі кавайні, що капець.

Чим я займаюся, окрім малюка? Намагаюся читати в перервах між, дивитися фільми і аніме під час годування сина, малювати вітражними фарбами (особливо чашки люблю) і трішки підробляти копірайтерством. А що? Грошенят багат не буває, а складати слова у мене завжди добре виходило. І це попри те, що робота моя була пов"язана з циферками і табличками)))

Далі про політичні погляди - вони у мене прості, як дрова - Україна не частина Росії, Євросоюзу, НАТО і всієї іншої лабуди. У нас є все, щоб послати всіх далеко і надовго, окрім віри в себе. Ну і жлобство, да, його ще витравлювати і витравлювати, бо через нього у нас у владі такі мудаки. В тому, що вони там винні всі ми, тому що виросли вони з народу - не з Космосу нам їх прислали. І кожне падло, яке добирається до кормушки стає нічим не кращим, тому вся проблема в головах.

Я націоналістка і не розумію, чому вважати, що ми маємо бути господарями на власній землі - погано. Не розумію і не приймаю толерантності до тих, хто приїжджає до нас в країну і починає встановлювати свої порядки. Приїхали сюди - живіть за нашими правилами. Не подобається - де купувати зворотній квиток в курсі, да?

Українська мова була, є і буде. Всі заяви про її діалектичність, штучність і тому подібне ідуть лісом у відомому напрямку. Для того, щоб ці питання навіть не виникали достатньо щоб нею спілкувалися як вдома, так і в соціумі. Все інше - яблуко розбрату для голодних і зневірених людей. Особисто я саме цим і займаюся і мене прекрасно розуміють як у Львові. так і в Харкові, і в Криму. Жодних проблем.

п.с. Я не палю - просто юзерпика з цигаркою мені дуже подобається. Моє альтер его так би мовити))
П.п.с. Якщо в мене в журналі є рецензії чи враження про якість місця/продукти/послуги - то це виключно власний досвід. Ніхто мені за це не платить і пишу про те, чим користувалася сама.

Пишу українською

Сертификат на никнейм quiet-blues, зарегистрирован на http://quiet-blues.livejournal.com
Забей твой ник-нейм!

Social capital

  • less than 10

Statistics